Orkun Işıtmak

Orkun Işıtmak, 1996 yılında İzmir'de dünyaya gelmiştir. İlk ve ortaöğretimini İzmir'de tamamlayan Orkun, üniversite eğitimi için İstanbul'a gelmiştir. İstanbul'da yaşadığı süre içinde 2010 yılında kendi ismi ile bir Youtube kanalı oluşturmuş ve "Herkese merhabalar ben Orkun" cümlesini hızlı şekilde söyleyerek kendisine has bir giriş yapmaya başlamıştır. Youtube platformu üzerinde ilk olarak iskambil kağıtları ile sihirbazlık videoları çekmeye başlayan Orkun Işıtmak, zamanda oynadığı oyunları videoya çekerek Youtube'a yüklemeye başlamış ve yıllar içinde milyonlarca aboneye ulaşmıştır. 

İstanbul Üniversitesi'nde eğitimine devam eden Işıtmak, 2018 yılında "İyi Oyun" adlı filmde yer almıştır. Ayrıca 2018 yılında  Pantene Altın Kelebek Ödülleri’nde “En İyi Youtuber” ödülünün sahibi olmuştur.

Youtube platformu üzerinde çektiği videolar ile birçok ünlü isim tarafından da takip edilmeyi başaran Orkun Işıtmak'ın 10 Ocak 2019 tarihi itibarı ile Youtube kanalında 5.990.375 abonesi bulunuyor. "Sonradan Görme", "Yorumlardan Şarkı Yapmak", "Orkun'a Meydan Okuyorum" gibi kategorilerle videolar çeken Orkun Işıtmak'ın kanalında en çok izlenen videosu ise şarkıcı Ece Seçkin ile beraber yorumlardan şarkı yapmak kategorisinde söyledikleri "Ben Marulum" isimli video olmuştur.

Orkun Işıtmak, halen İstanbul'da yaşamakta ve başarılı video içeriği üretmeye devam etmektedir.

DMCA: This site does not store any files on its server. All contents are provided by non-affiliated third parties. If you have any reason to suspect that your intellectual property rights have been infringed in any way that connects to our site, please contact us by writing an email to videopio6@gmail.com. We take all violations of the Digital Millennium Copyright Act of 1998 extremely seriously, and we will remove the related content as soon as possible after reviewing it.